باتری یو پی اس
خانه / باتری یو پی اس / قیمت باتری یو پی اس ۱۲ ولت همراه با گارانتی و تضمین کیفیت

قیمت باتری یو پی اس ۱۲ ولت همراه با گارانتی و تضمین کیفیت

اگر به دنبال اطلاع از آخرین قیمت روز باتری یو پی اس ۱۲ ولت هستید و می خواهید این باطری همراه با گارانتی و تضمین کیفیت به شما عرضه شود، می توانید برای سفارش از طریق این مرکز اقدام نماید.

باتری های یو پی اس ۱۲ ولت با ظرفیت های گوناگونی تولید می‌شود و به بازارهای فروش عرضه می گردد و برای مصارف گوناگون عمومی صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. این مرکز محل فروش باطری ۱۲ ولت با قیمت های مناسبی است و همچنین این محصول را با گارانتی و تضمین کیفیت به شما عرض خواهم کرد. برای اطلاع از قیمت و موجودی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بازار فروش باتری یو پی اس ۱۲ ولت در تهران

باتری، یک منبع ذخیره انرژی الکتریکی به شمار می آید که واکنش شیمیایی درون خود را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند. باتری ها با واحد ولتاژ بر حسب ولت و جریان دهی بر حسب آمپر بیان می شوند و از طریق دو قطب مثبت و منفی که در دو سر شان وجود دارد، انرژی پتانسیل به مدارات می دهند.

مهمترین مشخصه باتری که نوع آن را مشخص می کند، ولتاژ آن است. باتری های خشک، ولتاژ های متفاوتی نظیر ولت ۶ ولت ۱۲ ولت بو … تولید می شوند.

باتری یو پی اس ۱۲ ولت پرکاربردتر است. از این باتری بسیار برای دستگاه های یو پی اس به منابع تامین برق اضطراری با آمپر های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.

دومین مشخصه یک باتری مقدار جریان دهی آن است که بر حسب آمپر ساعت بیان می گردد. مدت زمان کارایی یک باتری جریان مصرفی آن مشخص می شود به عنوان مثال یک باتری ۱۲ ولت ۷ آمپر ساعت می‌تواند جریان ۷ آمپر را در یک ساعت مورد مدارات کند به طوری که اگر ۷ آمپر از باتری جریان کشیده شود، باتری به طور کامل تخلیله می گردد.

انواع باطری یو پی اس ۱۲ ولت

مرکز فروش انواع باتری یو پی اس ۱۲ ولت با برندهای گوناگون ایرانی و خارجی در تهران می باشد.

شهر تهران با وجود داشتن مراکز صنعتی بسیار بیشترین میزان استفاده را از این باتری دارد، زیرا این باتری یو پی اس می‌تواند در زمان قطعی و تامین برق دستگاه الکتریکی بپردازد و ضمن اینکه از آن ها محافظت نماید.

همچنین شهر بزرگ و صنعتی تهران به عنوان پایتخت ایران نیز می‌باشد و محل فروش عمده انواع محصولات دیجیتالی، غذایی، صنعتی در این شهر است.

باتری یو پی اس نیز توسط واردکنندگان و تولیدکنندگان ابتدا به این شهر آمده و سپس به بسیاری از نقاط دیگر توزیع می گردد. اما اگر به دنبال خرید مستقیم و بدون واسطه این محصول هستید، می توانید به تهران می آید.

مطمئناً با وجود مشغله های زندگی های امروزه و نبود وقت آمدن به تهران کاری دشوار است و رفع این مشکل را با فروش اینترنتی باتری یو پی اس بتوانیم این محصول را در کمترین زمان ممکن از طریق این مجموعه معتبر به شما عرض کنیم. کارشناسان به طور شبانه روزی آماده ثبت سفارشات شما و همچنین ارائه مشاوره در زمینه خرید هر چه بهتر این محصول می باشد.

شرکت خریدار باتری یو پی اس با کیفیت

دستگاه یو پی اس یک دستگاه الکترونیکی است. هدف استفاده از این دستگاه تامین دائم انرژی الکتریکی برای دستگاه های مصرف کننده است. دستگاه های الکتریکی به اختلالات موجود در شبکه و قطع و وصل برق بسیار حساس هستند. بسیاری از این دستگاه ها حساس به قطع برق در بسیاری از مکان های حساس نوسانات برق مانند مراکز درمانی و پزشکی، مخابراتی، کامپیوتری و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از مهمترین اجزای یک دستگاه یو پی اس، باتری است. به همین دلیل بایستی هنگام انتخاب یک باتری مناسب یو پی اس دقت کنیم.

وجود باتری یو پی اس در یک سیستم یو پی اس اطمینان را ایجاد می‌کند که در صورتی که منبع ورودی برق شهر را به طور کامل قطع کرده است می‌تواند به درستی وظیفه خود را انجام دهد

باتری یو پی اس با طول عمر کم زیاد و متوسط تولید می شود.

بازی های یو پی اس با انواع سرب اسید و نیکل کادمیوم تولید می شود. نوع سرب اسید پرکاربردتر می باشد این باتری نیز با دو نوع در بازار های فروش موجود است.

انواع باتری یو پی اس سرب اسید

 • تر یا درپوش باز
 • خشک یا درپوش بسته

باتری های خشک و درپوش بسته قیمت مناسب تری دارند و نیاز به سرویس و نگهداری نیز ندارد و دارای طول عمر بیشتری هستند به همین دلیل پر استفاده تر هستند.

باتری های خشک یو پی اس دارای دو قطب مثبت و منفی هستند. قطب مثبت از اکسید سرب تشکیل شده و قطب منفی حاوی اسید سولفوریک رقیق شده میباشد.

واکنش های شیمیایی که درون این باتری اتفاق می افتد، انرژی شیمیایی به انرژی الکتریکی تبدیل شده انرژی مورد نیاز را به مدارات الکتریکی می‌رساند.

باتری های پی اس سرب اسید به گونه‌ای تولید می‌شوند که احتمال متصاعد شدن گاز به خارج از محیط را ندارد و کاملاً مهر و موم شده هستند و در این صورت احتیاج به سرویس و نگهداری نیز ندارد.

انواع باتری یو پی اس با برندهای مختلف ایرانی و خارجی به شرکتهای خریدار با بهترین کیفیت و بهترین قیمت عرضه می گردد.

 مرکز تخصصی باتری یو پی اس در ایران

این مرکز با داشتن تیم متخصص در زمینه فروش و پشتیبانی از مراکز تخصصی باتری یو پی اس در ایران می باشد. شما می توانید بهترین انواع برندهای ایرانی و خارجی باتری یو پی اس را از طریق مجموعه ما درخواست دهید. همچنین در زمینه خرید بهترین باتری یو پی اس با مشاورین ما مشورت کنید. آنها می تواند شما را در در این زمینه به بهترین نحو ممکن راهنمایی کنند.

همچنین با وجود داشتن این نیرو های متخصص قبل از تحویل این باطری ها به مشتری آنها را تست کرده و پس از اطمینان از سالم بودن به مشتری تحویل خواهیم داد.

آیا می دانید تست وعیب یابی باتری یو پی اس چگونه است؟

باتری یو پی اس  به دو روش تست و عیب یابی می شود.

حالت اول به این شکل است که ممکن است تعداد باتری ها که به دستگاه یو پی اس متصل هستند، زیاد باشند و نتوانیم آن ها را از ups خارج کنیم. در این صورت باید ابتدا جریان ورودی را قطع کرده و بارهای اصلی را از مداری پیدا کنیم و سپس جریان برق مصرفی از سوی باتری ها پشتیبانی و تامین شده که با استفاده از فرمول اندازه گیری زمان می توانید باتری های تست و عیب یابی کنید. در واقع بایستی در هنگام قطع ورودی باتری مقدار جریان را در این حالت به دست آورد.

در حالت دوم بایستی دستگاه یو پی اس را از باتری جدا کنیم پس از اینکه آن را جدا کردیدبا استفاده از جریان یک مصرف کننده تی سی در حالت دشارژ ولتاژ آن را اندازه گیری کنید. و از این طریق می توانید از سالم بودن و یا فاسد بودن باتری مطلع شوید.

برای این کار باید ۲۰ درصد از جریان باتری را با استفاده از یک مصرف کننده خالی کنید. اما ولتاژ آن نباید از ۱۱.۴ رد شود در صورتی که ولتاژ از این مقدار عبور کرد باید به سرعت باتری را تعویض کنید.

عرضه کننده باتری یو پی اس با تضمین کیفیت

آیا می دانید چگونه می توان کیفیت یک باتری یو پی اس را تضمین کرد در واقعه چه روشهایی برای انتخاب صحیح باتری یو پی اس وجود دارد؟

هنگام خرید باتری یو پی اس باید به عوامل بسیاری توجه کنید از جمله:

 • اطلاع از تکنولوژی ساخت باتری
 • بازدهی باتری یو پی اس
 • طول عمر باتری یو پی اس
 • وزن باتری یو پی اس

هنگام خرید یک باتری یو پی اس لازم است از تکنولوژی ساخت آن مطلع باشید، تکنولوژی ساخت هر کارخانه متفاوت است. بهترین باتری یو پی اس مورد استفاده از نوع اسید اسید ساکن است که با ولتاژ ۱۲ ولت و آمپر های متفاوت وجود دارد.

طول عمر از یکی از عواملی است که بسیار حائز اهمیت است و حتماً هنگام تعیین باتری باید به میزان طول عمر آن دقت کنید.

باتری های سرب از طول عمر مناسبی برخوردارند. این باتری ها می توانند ۳ الی ۸ سال طول عمر داشته باشند. اگر در شرایط دمایی مناسبی قرار گیرند، می توانند برای سالهای طولانی می کند.

عوامل بسیار موثر و طول عمر یک باتری یو پی اس، میزان دمای محیط است. باتری های یو پی اس سرب اسید باید در محیط نگهداری شود که دما زیاد بالا و پایین نباشد.

دمای مناسب نگهداری آن‌ ها بین ۱۰ الی ۳۰ درجه سانتیگراد می باشد. علت این است که هنگامی که دمای محیط بالا می‌رود و واکنش های داخل باتری افزایش یافته و در نتیجه باعث می‌شود که گازهای اضافی داخل آن تولید شود و در این صورت سوپاپ عمل کرده و گازهای اضافی و خارج می‌کند و باعث می‌شود تا میزان الکترولیت کم می شود، طول عمر باتری به شدت کاهش یابد.

نمایندگی فروش بهترین باتری یو پی اس ایرانی و خارجی

این مرکز نمایندگی فروش بهترین انواع باتری یو پی اس ایرانی و خارجی می باشد.

شما می توانید انواع باتری یو پی اس را با برندهای متفاوت با ظرفیت های گوناگونی به صورت عمده و قیمت های اصلی از این طریق خریداری کنید.

در نمایندگی فروش می توانید انواع محصولات را قیمت کارخانه خریداری نمایید و از این طریق واسطه ها حذف می گردد.

از نمونه های باتری یو پی اس که در این مکان به فروش میرسد، باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۲۸ آمپر و همچنین باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۷ آمپر است.در اینجا به کاربرد ها و ویژگی آنها می‌پردازد.

قیمت باطری خشک یو پی اس با راندمان عالی

باتری های یو پی اس در انواع مختلفی تولید می شود که باتری های خشک یو پی اس از انواع پرکاربرد آنها است و از نوع باتری های سیلد اسید میباشد. قیمت باطری های خشک یو پی اس بسیار مناسب تر از باتری های نیکل کادمیوم است.

این باتری کاربردهای گوناگونی در مصارف مختلفی دارد.

 تکنولوژی ساخت باطری های خشک یو پی اس به طوری است که امکان متصاعد شدن گاز به خارج از محیط را ندارند و در این صورت با عدم نشت الکترولیت احتیاج به سرویس و نگهداری و نیاز به چک سطح الکترولیت نیز ندارد و همین عوامل باعث شده که این باتری است پرکاربردترین باتری ها در صنایع و بسیاری از مراکز تولیدی شود.

مزایای استفاده از باتری های خشک یو پی اس

 • عدم نیاز به سرویس و نگهداری
 • عدم نشتی الکترولیت
 • قیمت مناسب
 • طول عمر مناسب
 • قابل نصب در هر زاویه ای
 • قابل استفاده برای تامین برق تجهیزات گوناگون
 • و…..

باتری یو پی اس هیتاکو با طول عمر بالا

باتری یو پی اس هیتاکو در کشور چین با تکنولوژی بالا و بهترین ابزار تست تولید می‌شود. این شرکت با ارائه قیمت های مناسب و طول عمر بالای این محصول باعث شده تا ایران از مصرف کنندگان این باتری قرار گیرد.

این کارخانه با داشتن ۱۹ خط تولیدی قابلیت این را دارد که باتری یو پی اس مورد نیاز بسیاری از کشورها را تامین نماید.

باتری یو پی اس پاناسونیک در مرکز فروش اینترنتی

باتری یو پی اس پاناسونیک با داشتن کیفیت بالا و طول عمر بسیار عالی از باتری های پرفروش قرار دارد. در این مرکز فروش اینترنتی قادر به تامین انواع باطری پاناسونیک می باشد.

از مزایای خوب این باطری ضد اشتعال بودن آن می باشد.

قیمت باتری یو پی اس پاناسونیک در ظرفیت های متفاوت، مختلف است. اگر بخواهیم قیمت این باتری را با باتری های چینی مقایسه کنیم، باتری پاناسونیک از قیمت بالاتری برخوردار است و این امر به علت کیفیت بالای تولید آن می‌باشد.

فروش باتری یو پی اس در تهران بی واسطه و مستقیم

اگر به دنبال خرید بی واسطه و مستقیم انواع باتری یو پی اس هستید، باید به دنبال منبع و تامین کنندگان اصلی آن محصول باشید.

در تهران فروشگاه باتری یو پی اس وجود دارد. شما میتوانید انواع باتری یو پی اس اعم از برندهای ایرانی و خارجی را از این طریق مستقیم و بی واسطه تهیه کنید. زیرا ما تعیین کننده اصلی این محصول هستیم.

از طرفی تهران شهر بزرگ و صنعتی است و جمعیت بسیار بالایی برخوردار است و همچنین دارای بیشترین تعداد کارخانه ها و شرکت های کوچک و بزرگ تولیدی است و همچنین با وجود موقعیت گردشگری و وجود هتل های بسیار استفاده از باتری یو پی اس، از الزامات این شهر می باشد.

 قیمت باتری یو پی اس صبا با عمکرد عالی

شرکت صبا باتری از بزرگترین تولیدکنندگان باتری یو پی اس در ایران به شمار می‌آید این شرکت هر ساله به هدف تامین هرچه بهتر ه انرژی الکتریکی دستگاه های برقی همچین محافظت از آنها در حال افزایش خطوط تولیدی و همچنین افزایش کیفیت بالای محصولات خود می باشد.

قیمت باتری یو پی اس صبا نسبت به برندهای دیگر بسیار مناسب تر است.

 لیست قیمت باتری یو پی اس صبا باتری

قیمت باطری یو پی اس ۱۲ ولت ۷ آمپر

باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۷ آمپر کاربردهای گوناگونی دارد. اما از کاربرد عمده آن ها در سیستم های نجات اضطراری آسانسور است.

نحوه استفاده از این باتری به طوری است که بعد از قرار گرفتن و نصب آن در آسانسور به کمک باتری ولتاژ مدار ایمنی آسانسور تامین شده و پس از اینکه از بسته بودن درب کابین اطمینان حاصل شد فرمان باز شدن ترمز را صادر و تغذیه لازم را برای حرکت موتور با سرعت کند تولید میکند.

بازیهای ۷ آمپر یو پی اس، کاربرد های گوناگونی را دارد.

کاربرد انواع باطری ۱۲ ولت ۷ آمپر

 • باطری آسانسور
 • باتری یو پی اس
 • باطری سانترال
 • با سیستم های خورشیدی
 • سیستم های اعلام حریق
 • باطری موتور شارژی
 • باطری ماشین شارژی
 • تجهیزات پزشکی
 • سیستم مدار فرمان درب های اتوماتیک

قیمت باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۷ آمپر با توجه به نو برند متفاوت می باشد.

قیمت باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۲۸ آمپر

یکی دیگر از انواع باتری های یو پی اس پرکاربرد و سیاسی ۱۲ ولت با ظرفیت ۲۸ آمپر ساعت هستند.

تعریف آمپر ساعت به طور کلی مقدار جریانی است که در مدت زمان یک ساعت از یک باتری کاملا شارژ شده در هنگام دشارژ در دمای استاندارد می توان دریافت کرد.

کاربرد انواع باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۲۸ آمپر

 • باتری های خورشیدی
 • باتری های روشنایی اضطراری
 • باتری نیروگاه‌های بادی و هسته ای
 • باتری تجهیزات اندازه گیری موبایل
 • باتری خطوط انتقال راه آهن و تجهیزات کنترل اتوماتیک
 • سیستم مخابراتی
 • یو پی اس
 • سیستم های اعلام و اطفاء حریق

قیمت باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۴۲ آمپر

یکی دیگر از انواع باتری یو پی اس پر کاربرد در صنعت باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۴۲ آمپر ساعت می باشد و کاربردهای گوناگونی را در صنایع مختلف دارد.

از نظر طول عمر باتری با توجه به کیفیت ساخت و تولید آن عمر مفید متفاوتی دارد اما نحوه استفاده از باتری توسط کاربران آن نیز تاثیر به سزایی برای افزایش طول عمر آن دارد.

اگر به دنبال افزایش طول عمر باتری یو پی اس هستید، بایستی آن را در محیطی با دمای مناسب و خارج از گرد و غبار پرهیز از عدم استفاده طولانی مدت نگهداری کنید.

کاربرد باطری ۱۲ ولت ۴۲ آمپر

 • سازمان هاادارات بانک ها
 • تجهیزات پزشکی
 • منابع تغذیه و یو پی اس با توان بالا
 • برخی وی طرح های برقی
 • دیتاسنترها و مخابرات

قیمت باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۴۲ آمپر با توجه به نوع برند آن گوناگون میباشد برای اطلاع از قیمت روز این محصول می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش باتری یو پی اس ایرانی و خارجی در بازار

این مرکز محل خرید و فروش باتری یو پی اس ایرانی و خارجی می باشد. …

آراد برندینگ